Topkolo.cz

Proč si vybrat právě nás a co vše nabízíme

Poskytované služby

Odvoz elektrokola až domů

K nově zakoupenému elektrokolu, na prodejně, nabízíme zdarma osobní rozvoz. Rozvoz probíhá jednou týdně. Podívejte se na více informací o dopravě.

Svoz elektrokola na servis

Pokud chcete využít službu svozu elektrokola na garanční servis nebo máte problém s elektrokolem, který nebrání provozu, zavolejte nám a my si Vás dáme do pořadníku.

Pojištění elektrokola

Pořídili jste si skvělé kolo a máte obavu z toho, že by Vám ho někdo mohl ukrást nebo že si ho zničíte? Bojíte se ho nechat v autě, zamčené venku bez dozoru nebo přes noc ve sklepě? Pak jste u nás správně. Naše pojištění kol doporučují dvojnásobný mistr světa v biketrialu Josef Dressler

Více o pojištění

Operativní leasing pro firmy

Žádná předchozí investice. Servis a pojištění elektrokola v ceně. Garance výše splátek a elektrokolo již od 2 400 Kč/měsíčně.

Informace a nezávazná poptávka

Vypůjčení elektrokola ZDARMA

V případě záruční opravy Vám zdarma zapůjčíme náhradní elektrokolo, které můžete využívat po dobu opravy.

Novinky k testování každý rok

Jako jedni z prvních Vám každoročně nabízíme aktuální novinky k testování. Díky toho Vám žádné elektrokolo neunikne.

Operativní leasing pro hotely

Provozujete hotel nebo penzion a rádi byste svým hostům nabídli možnost zapůjčení špičkových elektrokol? Není nic jednoduššího než nám napsat nebo zavolat.

Nabíjecí stanice

Vyrábíme vlastní dobíjecí stanice. Nainstalovali jsme jich už více než 50. V případě zájmu o koupi nabíjecí stanice do domácnosti nebo firmy navštivte náš e-shop.

Zrychlení elektrokola

Chcete jezdit jako ďábel? Není nic jednoduššího, než si zvolit správný "zrychlovač". Omezení rychlosti u středového motoru je dáno výrobcem na 25 km/h, díky zrychlení se poženete rychlostí až 55 km/h.

Zobrazit v e-shopu

Půjčovna elektrokol

Nabízíme k zapůjčení kvalitní elektrokola, s pevným nebo celoodpruženým rámem, od německého výrobce Haibike. Navštivte stránky naší půjčovy.

Jak nás hodnotí na Heureka.cz