Informace o dopravě

Na co se nás často ptáte a co byste měli vědět

Informace o dopravě

K nově zakoupenému elektrokolu, na prodejně, nabízíme zdarma osobní rozvoz. Rozvoz probíhá jednou týdně. Rozvoz zdarma se vztahuje na vzdálenost do 20km od ostravské prodejny. V případě vzdálenosti nad 20km je účtován poplatek 15kč/km. Nové elektrokole je také možné zdarma zaslat prostřednictvím PPL dopravce.
Pokud chcete využít službu svozu elektrokola na garanční servis nebo máte problém s elektrokolem, který nebrání provozu, zavolejte nám a my si Vás dáme do pořadníku. Jakmile budeme mít naplánovanou cestu Vašim směrem, ozveme se Vám a Vaše elektrokolo vyzvedneme. Po prohlídce nebo opravě jej opět přivezeme. Doprava do 20km od naši ostravské prodejny je zdarma. Při vzdálenosti nad 20km je účtován poplatek 15kč/km.
Pokud máte elektrokolo nefunkční a chcete, abychom si jej vyzvedli urgentně, můžete využít náš expresní rozvoz. U expresního vyřízení servisu je účtován příplatek +50% z ceny servisních prací a příplatek +25% z běžné ceny dopravy, která je 15Kč/km.
Po dobu záruční opravy Vám můžeme poskytnout náhradní elektrokolo zdarma.
Po dobu nezáruční opravy Vám můžeme poskytnout náhradní elektrokolo za poplatek 300-500Kč/den v závislosti na typu elektrokola.

Jak nás hodnotí na Heureka.cz