Servisní středisko

Jsme autorizovaným servisním střediskem všech značek elektrokol, které prodáváme

Servisní služby je nutné zarezervovat si předem (telefonicky nebo e-mailem).

Společnost Topkolo.cz je autorizovaným servisním střediskem všech značek, které nabízí. Vaše elektrokolo opravíme s použitím originálních náhradních dílů a testování součástí provedeme na diagnostických zařízeních přesně podle doporučení výrobce.

Ke každému elektrokolu, které si u nás koupíte je zahrnuta garanční prohlídka, kterou je doporučené provést po najetí cca 200 km.

  • Máte elektrokolo, které není v naši nabídce, a máte s ním problém? Klidně nám ho přivezte. Provedeme diagnostiku závady a navrhneme řešení. Jsme napojeni na řadu dodavatelů baterií, řídicích jednotek a ostatních komponentů. Uděláme vše proto aby vaše elektrokolo šlapalo opět "jako hodinky".
  • Máte problém s dojezdem a váhou Vašeho elektrokola s olověnou baterií? Klidně nám jej přivezte - a my Vám do něj zabudujeme moderní Li-ion či Li-pol baterii, nebo vyměníme Pb baterii za novou.
  • Nemáte na Vašem elektrokole konektor pro snadné odpojení motoru od řídicí jednotky v případě demontáže kola? Zajišťujeme i dodatečné montáže těchto konektorů.
  • Kolo Vám při jízdě cuká či dělá jiné nepříjemné projevy? Provedeme kompletní diagnostiku elektrických součástí a provedeme opravu.