Zrychlení elektrokola - Shimano

Novinka
shimano

Zvýšení rychlosti elektrokola s pohonem Shimano.

4 590 Kč 3 793,39 Kč bez DPH

Zrychlení elektrokola - Shimano

 
Zvýšení maximalní rychlosti Vašeho elektrokola s pohonem Shimano na 50km/h. Na displeji se přitom zobrazuje stále reálná rychlost! Také ostatní údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně. Vyšší rychlost se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka pro osvětlení umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka, se na ovládacím panelu po dobu cca. 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 5.0 km/h. To znamená, že je Shimano chip aktivován a přípomoc Vašeho elektrokola nyní funguje do rychlosti 50 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka pro osvětlení se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je Shimano chip deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl.

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Prosíme, buďte při používání Vašeho elektrokola ohleduplní ke svému okolí, dodržujte pravidla silničního provozu, používejte cyklistickou přilbu a další ochranné pomůcky.

Toto zrychlení ZDARMA aplikujeme i na Vaše dané elektrokolo, stačí pouze v posledním kroku objednávky zvolit osobní odběr a poté sebou přivést své elektrokolo

Kód Kód: 1193
Jméno značky: SpeedBox
Kategorie: Zrychlení elektrokola
Záruka: 2 roky

Videonávod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: