Bosch

BOSCH 2017

Středový pohon pro elektrokola 2017 od německého výrobce BOSCH nese označení PERFORMANCE CX. Pohon byl upraven a pro letošní sezonu došlo také k navýšení výkonu krouticího momentu.  Díky této aktualizaci se pro novou sezonu výrobce BOSCH zaměřuje především na uživatelské rozhraní.

Zcela nový je displej BOSCH PURION (MTB). Tento je určený především pro elektrokola horská a sjezdová. Tento nový displej zachovává standardní funkce. Je umístěn na levé straně řídítek a ovládá elektrokolo napřímo. Tím odpadá potřeba dalšího ovladače elektrokola.

Topkolo_haibike2

Aktualizaci displeje BOSCH NYON 2017 prošla především mapová složka. Na základě přání zákazníků bylo také upraveno menu ovládání. Nově displej bude umět rozpoznat takové detaily, jako jsou úroveň asistence elektropohonu, profil tratě i typ povrchu na trati. O to vše se budete moci podělit se svým okolím díky promyšlenějšímu systému spolupráce se sociálními sítěmi.

Topkolo_haibike3

Duální baterie BOSCH spárování baterií u elektrokol nikdy nebylo snazší. Nově se na trh bude dodávat systém duální baterie, která dá uživateli možnost „neuvěřitelně“ dlouhého dojezdu. Zákazníci kteří si zvolí pohon od BOSCHE budou mít možnost vybrat si z nabízených kapacit 300Wh, 400Wh, 500Wh a v duálním provedení až 1000Wh. Baterie umí inteligentně řídit svou spotřebu a vzájemně spolu komunikují. Kompatibilní jsou jak rámové tak nosičové baterie.

Nabíjení bude ještě více smart. Nově si lze vybrat ze třech typů nabíječek. Kromě standardně dodávané nabíječky 4A/230V, si lze dokoupit mini nabíječku 2A/110 – 230V, nebo cestovní nabíječku 2A/12V.

Informace uváděné v článku platí pro daná elektrokola pro rok 2017 (uváděn přímo v názvu elektrokola).