Yamaha 2017

yamaha2017YAMAHA VS. BOSCH

YAMAHA 2017

Modelová řada Haibike SDuro 2017 s novým systémem Yamaha PW-X má exkluzivní integrovaný displej, navržený k integrované montáži do představce. 

Yamaha PW-X eBike o 13% menší, než jeho předchůdce. Nejen, že Yamaha zmenšila velikost motorové jednotky, ale také se podařilo za použití lehčích materiálů snížit hmotnost.

Zmenšením tloušťky hnacích ozubených kol Yamaha a také pomocí širší duté osy se váha snížila o 11%, což odpovídá ohromujícím 500 gramům nižší váhy než v roce 2016.


 

 

 

Yamaha spojila u tohoto nového systému vnitřní části s osou v šířce 128 mm a přešla na osu ISIS, čtyčhran zůstává u standardní řady PW.

 

Yamaha zvýšila celkovou reakci nového PW-X systému pomocí lehčích dílů a také díky většímu počtu zubů. To znamená, že se při jízdě klika zapojí mnohem rychleji. Motor Yamaha 2017 pomáhá rychleji a s daleko vyšším točivým momentem než kdykoliv předtím.

 

Yamaha vyvinula pro rok 2017 nový displej a ovládací prvky, které umožňují lepší konektivitu a čitelnější údaje o jízdě.

Nový Yamaha 2017 displej je menší a odolnější než předchozí systémy. Lze umístit na speciální představec nebo lze směrem nalevo od představce pomocí příslušného držáku.

Také pro rok 2017 Yamaha přináší možnost připojení k chytrým mobilním telefonům a vznik aplikace, která poskytne více údajů o jízdě.

 
Yamaha přidala u PW-X možnosti využít další nový režim "Extra Power" (EXPW), který dosahuje kroutícího momentu 80Nm.

Nyní je tedy možné využít 5 režimů přípomoci Eco +, Eco, Standard, High a Extra Power.

Kroutící moment je nyní silnější v celém rozsahu a to nejen na horním konci.

Lehčí pohyb a rychlejší reakce dává jezdci více kontroly v náročnějších místech a elektrokolo je díky tomu agilnější s lepší ovladatelností.

 

Yamaha 2017 má novou baterii pro elektrokola s kapacitou 500Wh. Baterie 400Wh je stále v naší nabídce, nyní za atraktivnější cenu.