Testcentrum Haibike Ostrava – Topkolo.cz

Topkolo_new_25Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet dravé jízdní vlastnosti elektrokol Haibike. Topkolo.cz – největší český specialista s elektrokoly disponuje certifikovaným servisním pracovištěm Bosch, Yamaha, a také vlastní půjčovnou a test centrem elektrických jízdních kol. (23.04.2015)

Topkolo.cz - testcentrum elektrokol se od samého začátku profilovalo pro silniční lehký profil tratě. Postupem času jak rostla nabídka nových značek elektrokol na českém trhu se proměnila a rozrostla také půjčovna a test centrum elektrických kol.

 

 

Topkolo_666999_10Topkolo_666999_9

Před rokem jsme k testcentru elektrokol Topkolo.cz přidali strmou plošinu pro zátěžové testování elektrických kol a simulaci jízdy do kopce.  Na prodejní ploše stále udržujeme bezpečny testovací koridor pro testování elektrokol za špatného počasí. Tím zákazníci získávají výhodu v podobě záruky správného výběru. Tyto a mnohem více možností nabízí pouze Topkolo.cz – největší specializovaná prodejna elektrokol v ČR.

Testcentrum elektrokol Ostrava nabízí k vyzkoušení také produkci Haibike modelovou řadu 2015 s výbornou elektrifikací od společnosti YAMAHA. Z nabídky Haibike pro testování lze doporučit například elektrokolo SDURO HARDNINE RC, které se vyznačuje především výbornými jízdními vlastnostmi. Pokud zvažujete pořízení nového elektrokola pak určitě nepřehlédněte sérií článků, která detailně popisuje rozdíl mezi technologiemi Bosch a Yamaha.   

 

Topkolo_666999_8

Na přilehlé značené cyklostezce Ostrava – Hlučín lze bezpečně testovat nejen městská a trekingová elektrokola. Mimo dosah automobilového provozu tak můžete vyzkoušet například elektrokolo Haibike SDURO Trekking RC.

Neustále se snažíme nabídku testcentra rozšiřovat, abychom pokryli požadavky i těch nejnáročnějších jezdců přidali jsme nový off-road trialový okruh.  Tato trialová extrémní trať je rozvržena do dvou částí dle obtížnosti. Lehčí obtížnost v rámci off-road test centrum elektrokol nabízí možnost vyzkoušet si obratnost a jízdní vlastnosti elektrokola mimo zpevněný povrch ve středně těžkém profilu trati a je určen pro širokou veřejnost. Druhá náročnější trialová trať prochází středně těžkým až těžkým lesním terénem. Na trati se jezdci mohou setkat s přírodními i uměle vytvořenými překážkami. Dále si vyzkouší například extrémní sjezd. Off-road Testcentrum elektrokol Ostrava je jediným místem v České republice kde si můžete vyzkoušet celoodpružené elektrokolo Haibike FULLNINE RC vybavené celoodpruženou konstrukcí rámu pro ty nejtěžší profily tratě.

Topkolo_666999_1

Přijďte se seznámit s kompletní nabídkou Topkolo.cz. Jsme pro vás k dispozici pět dní v týdnu. O víkendu vždy dle předchozí domluvy. Služby TESTCENTRUM ELEKTROKOL OSTRAVA jsou zdarma.

V případě zájmu o prodloužení testování elektrokola, lze využít službu půjčení elektrokola v Ostravě. Elektrokolo si lze zapůjčit na den, dva, nebo například na celý týden. Navíc část půjčovného vracíme zpět. Pokud chcete vědět o možnosti zapůjčení elektrokola více, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme Topkolo.cz tým, jsme specialisté a jsme zde především pro Vás.

„Šlapání už není dřina. Pomáhá mi elektřina.“ Topkolo.cz – Největší specializovaná prodejna elektrokol v České republice. Skladem elektrokola Haibike – Stay hungry!