Orientačně rekreační závod na elektrokolech

Topkolo_new_10Reportáž o jednom skvělém sobotním odpoledni plném elektrokol a super příležitosti jedno z nich v hodnotě 25 000 Kč získat. (23.06.2014)

Celá akce proběhla v sobotu 14.6 a pro účastníky bylo připraveno 50 elektrokol. Ty si měli možnost všichni vyzkoušet v rámci připraveného závodu.

Po celou dobu nám přálo skvělé počasí a všechno nasvědčovalo tomu, že se jízda na elektrokolech vydaří. Účastníkům se věnovala příjemná obsluha a všechny zájemce o projížďku seznámila s nezbytnými kroky pro zapůjčení elektrokol. Po nutných administrativních úkonech akce mohla začít.

 

V 13.30 se na startovní čáře shromáždila celá skupina jezdců a vydala se vstříc vyznačené trase. Cesta byla uzpůsobena tak, aby měli všichni možnost vyzkoušet požitek z jízdy na elektrokole. Trasa vedla rozličnou krajinou. Střídaly se rovinky vedoucí podél řeky s táhlým stoupáním na lesních cyklostezkách. Po hodině a půl se začínali objevovat první jezdci a jak to už na elektrokole bývá, všichni měli úsměv na rtech.

Poslední jezdci dojeli v 17:00 hod. K občerstvení se servíroval skvělý gulášek a s dobrou náladou se přistoupilo k losování. Chvíle napětí byla korunována vítězstvím závodnice s číslem 14. Tímto ji srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho najetých kilometrů na novém elektrokole.

Speciální poděkování patří značkám Agogs, e-totem, Crussis, Lovelec, a Lectron. Každý přihlášený účastník obdržel tašku s dárky a mapou trasy. Okruh měřil 34 kilometrů.

Celá trasa byla protnuta dvěma body, kterými musel každý účastník projet, pokud chtěl být zařazen do slosování o elektrokolo dle vlastniho výběru v hodnotě 25 000 Kč.

Na tuto akci máme spousty pozitivních ohlasů. Zúčastnění se parádně bavili i díky Hit rádiu Orion, kterému chceme tímto taky poděkovat a doufáme, že se ještě ve větším počtu sejdeme příští rok a uděláme si společné odpoledne na eletrokolech

Jsme rádi, že spousty našich zákazníků přijali pozvání a zúčastnili se se svými elektrokoly. Celkem se naší akce zúčastnilo 116 registrovaných jezdců.

Když jsme se jezdců ptali, co se jim na akci líbilo nejvíc, všichni odpověděli:

Přece to, že „Šlapání už není dřina, pomáhá mi elektřina“

Děkujeme. Váš tým Topkolo.

Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_98 Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_99 Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_94

Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_95 Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_96 Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_97

Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_100 Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_101 Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_1022

Topkolo_orientacne-rekreacni-zavod-na-elektrokolech_103