Nový Brose Drive Magnesium - menší, lehčí a výkonnější

Zbrusu nová, lehčí, menší a výkonnější - taková je nová řada elektromotorů značky Brose, nesoucí označení Magnesium. 

 

ZOBRAZIT ELEKTROKOLA S MOTOREM BROSE S-Mag a T-Mag

 

tabelle_uebersicht_mag_2528x1422px_eng_modul_1b_standard

 

Display Brose: praktické, jasné a intuitivní

V dokonalé harmonii. Displeje Brose zajišťují optimální interakci mezi cyklistou a jednotkou. Tyto nové řídicí jednotky Brose jsou přesně sladěny s řadou produktů Brose Drive.

large_displays_2528x1422px_eng_modul_5_standard

 

Brose Display Allround - pro milovníky designu

Elegantní tvar: Brose Display Allround je stylové řešení typu vše v jednom. Funkce se zobrazují na 1,5 palcové barevné obrazovce. Display lze flexibilně namontovat na pravou nebo levou stranu řídítek. Šest speciálně ovládaných ovládacích tlačítek nabízí jistý pocit a jsou ergonomicky umístěny pro optimální snadné použití. Pro optimální a rychlou čitelnost lze výběr zobrazovaných dat nastavit individuálně.

large_city_11_allround_2528x1422px_eng_modul_5_standard

Brose Display Remote - pro puristy

Fanoušci nerušených designových linií a důslední puristé získají Brose Display Remote. Všechny důležité funkce, jako je úroveň asistence, osvětlení a asistence při chůzi, jsou uloženy v šesti snadno ovladatelných klávesách. Světelný pásek LED v tenkém, ale robustním krytu poskytuje informace o stavu nabití baterie, úrovni asistence nebo pomoci při chůzi. Nejmenší displej Brose obejme řídítka a poskytuje co nejvíce informací v co nejmenším prostoru. Kdokoli, kdo si chce na první pohled zobrazit více hodnot jej může použít v kombinaci Brose Display Central.

large_city_18_remote_2528x1422px_eng_modul_5_standard

Brose Display Central - pro zvědavé

Vše v dohledu: Brose Display Central zaručuje optimální přehled. Velmi velký obraz je zajišten pomocí Brose Display Central s 3,5 palcovou barevnou obrazovkou. Díky centrální poloze displeje na řídítkách má jezdec dokonalý přehled o personalizovaných hodnotách. Brose Display Central pracuje společně s ovladačem Brose Display Remote, který slouží jako praktická ovládací jednotka. Pro jasnou indikaci se LED diody dálkového ovladače displeje v této kombinaci vypnou.

large_city_12_central_2528x1422px_eng_modul_5_standard
 

ZOBRAZIT ELEKTROKOLA S MOTOREM BROSE S-Mag a T-Mag

 

Baterie Brose 630

Baterie Brose 630 dokonale zapadá do rámu ebike a lze ji vyjmout jednou rukou. Patentovaný uzamykací systém nabízí dvě hlavní výhody: baterie zůstává bezpečně namontována, a to i v těch nejextrémnějších jízdních podmínkách, a pro vyjmutí je nutné otevřít pouze jeden zámek. To znamená, že baterie Brose 630 se může nabíjet v bytě nebo v horské chatě pomocí nabíječky a je připravena k dalšímu použití.

large_city_10_akku_2528x1422px_eng_modul_5_standard