Leader Fox 2018 - představení novinek

Před pár dny, se ve výrobních prostorách česko budějovického výrobce elektrokol firmy Leader Fox, uskutečnila akce u příležitosti představení novinek elektrokol na rok 2018. TOPKOLO, s.r.o. je významný regionální partner elitního tuzemského výrobce elektrokol. Nejen proto na akci nechyběli ani naši zástupci.

Než naplníme sklady a připravíme se do nové sezony. Pojďme se společně podívat, které novinky si pro nás připravila firma na novou sezonu Leader Fox 2018.  

 

 

Seznamte se, LEADER FOX 2018 špičková česká elektrokola

Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.

Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.

 

22014884_10208376900174676_1925258272_n

Design opět v hlavní roli

Velmi si vážíme zodpovědného přístupu v rámci návrhu a zpracování produktů. Již během první sezony před mnoha lety elektrokola Leader Fox vystupovala z řady. Elektrokolo z Českých Budějovic poznáme především díky vkusnému vizuálnímu i dílenskému zpracování.  

 

 

Pro novou sezonu 2018 si Leader Fox připravil mnoho nových designu, barev a dalších prvků, kterými se opět snaží vymezit se od své konkurence. Opět se zde potvrzuje obliba především matných laků v kombinaci s výraznými barvami. Celkově kontrastní barvy používá český výrobce především u horských a krosových elektrokol.

Co se mechaniky a dílenského zpracování týče, zůstává Leader Fox i pro rok 2018 u stávajících a osvědčených dodavatelů komponentů. Především je to značka Shimano. Její odzkoušené, velmi rezistentní a cenově dostupné komponenty jsou zapracovány do většiny modelů elektrokol.

Velkou pozornost budilo nové zpracování rámu s hlubší integrací baterie. Nejen baterie, ale také řídící jednotka našly nově své místo hlouběji v rámu. Díky novým článkům dostala baterie krom jiného tvaru také větší kapacitu. Tato kapacita se zastavila na 16 Ah. Což při běžné jízdě na elektrokole umožní jezdci dojezd na hranici 100km na jedno nabití.

 

 

Elektrokola Leader Fox jsou již tradičně osazována pohonnými jednotkami společnosti Bafang. Pro příští sezónu tomu nebude jinak. Pro městská a trekingová elektrokola Leader Fox zvolil především pohon integrovaný na náboji zadního kola. Vyšší řady trekingových, crosových a horských elektrokol budou nově osazeny středovými pohony.

Obě výkonné pohonné jednotky doplňuje velmi přehledný displej. Tento LCD panel má výbornou svítivost a velmi dobrý kontrastní poměr. Během jízdy na přímém slunci tak vždy přehledně uvidíte potřebné jízdní informace. Také zvolená velikost číslic je více než dostatečná i pro jezdce, kteří si zrovna zapomněli své dioptrické brýle.  Celou sestavu doplňuje velmi praktický ovladač z odolného materiálu.

Pro novou sezonu Leader Fox 2018 připravili u výrobce mnoho zajímavých novinek. S tradičním výborným dílenským zpracováním a kvalitními mechanickými i elektro komponenty bude jistě také v nové sezoně dominantním českým výrobcem elektrokol.

 

Právě probíha naskladnění nových modelů LEADER FOX 2018. Podívejte se na výběr z nové modelové řady.