LEADER FOX 2017 – ČESKÁ ELEKTROKOLA V PRODEJI

topkolo-LEADER-FOX-2017

Pro nadcházející sezonu 2017 máme již v prodeji elektrokola českého výrobce společnosti Leader Fox skladem. Personalizace rámu, mnoho typů a barevných variant, stejně jako vysoká přesnost dílenského zpracování to vše symbolizuje českou značku výrobce elektrokol LEADER FOX z Českých Budějovic. (26.10.2016)

Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích. Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik.

 

 

topkolo-Haibike 2016_10TOPKOLO.cz již tradičně nabízí elektrokola značky Leader Fox, pro které zajišťuje také špičkový servis. Tato elektrokola si můžete zapůjčit k testování a vyzkoušet tak kvalitu produkce firmy.

 

Pro nadcházející sezonu 2017 připravili v Budějovicích opravdu mnoho novinek. S přicházejícím podzimem začíná také prodej Leader Fox elektrokol 2017 za akční ceny.

Elektrokola jsou osazeny motory firmy BAFANG. Elektromotory jsou umístěny jak v zadním náboji, tak na středu kola. Středové motory jsou nabízeny především pro trekingová a krosová elektrokola a dále u vyšší řady MTB elektrokol. Všechny další modely elektrokol jako městská a skládací elektrokola jsou osazeny standardně zadním elektromotorem.

Novinkou je zvýšení kapacity nabízených baterií na 14,5Ah což zajišťuje velmi slibný a dlouhý dojezd elektrokol. Leader Fox osazuje svá elektrokola bateriemi, které obsahují články PANASONIC. Tyto články jsou jedničkou na trhu ověřenou mnohaletými zkušenostmi uživatelů.

V produkci Leader Fox jsou klasická městská elektrokola nově také s možností troj převodníku. Mezi cenově nejdostupnější elektrokola Leader Fox patří INDUKTORA, LOTUS. Městská elektrokola se středovým pohonem určena do náročnějších podmínek LEADER FOX NEBA a VIVALO splňují nároky na vyšší výkon a delší dojezd.   

topkolo-Haibike 2016_9

Leader Fox nabízí také skládací elektrokola. Tradiční modely TIFTON pro novou sezonu doplní nový model LF POWER ZOOM a LF POWER FULL se zadním odpružením rámu.

topkolo-Haibike 2016_6

Velmi zajímavou skupinou jsou trekingová a krosová elektrokola. Tyto se vyznačují vysokou mírou vybavení a velmi sníženou hmotností. Mezi plně vybavená trekingová elektrokola jak pro muže, tak v ženských variantách patří FORENZA, DENVER A HASUDA se středovým motorem a vyšší kapacitou baterie. V krosových variantách elektrokol s nízkou váhou jsou nabízeny PARANA, BARNET a BEND se středovým pohonem pro vyšší nároky jezdců.

topkolo-Haibike 2016_8

MTB elektrokola LEADER FOX jsou skupinou nejodolnějších elektrokol této české značky. Jsou vybaveny vysoce kvalitními mechanickými komponenty pro zvýšení odolnosti a životnosti elektrokola. MTB horská elektrokola Leaderfox pro sezonu 2017 nabízí pod označením SWAN a ARIMO. Nově přidává LEADER FOX ALTAR se středovým pohonem a vyšší kapacitou baterie.

topkolo-Haibike 2016_7

Zcela novou kapitolu elektrokol otevřel výrobce LEADER FOX spolu s výrobou FAT E-BIKU. Jedná se o velmi aktuální téma nejen v oboru elektro cyklistiky.  Proto se budeme tímto modelem E-FAT BIKE LEADER FOX BRAGA 26 zabývat podrobně v jednom z následujících článků.

Podtrženo sečteno, na příští sezonu se v Českých Budějovicích náramně připravili. Věříme, že si také vy u nás vyberete to správné elektrokolo. Modely elektrokol Leader Fox 2017 máme již v prodeji. Samozřejmě s možnosti odpočtu DPH.

Těšíme se na vás na prodejně TOPKOLO.cz v Ostravě Třebovicích.

Topkolo.cz tým