Komentovaná prodejní výstava - ELEKTROKOLA CRUSSIS 2015

Topkolo_new_19V závěru pracovního týdne proběhla ve spolupráci se zástupci společnosti CRUSSIS (český výrobce elektrokol) v provozovně TOPKOLO.cz komentovaná výstava elektrokol. Návštěvníci akce byli seznámeni s modelovou řadou elektrokol CRUSSIS pro rok 2015. (13.03.2015)

„Topkolo.cz je partnerem značky CRUSSIS již třetím rokem. Proto jsme samozřejmě požadavku o uspořádání této akce rádi vyhověli“ dodal Jakub Beinhauer (majitel společnosti).

V průběhu dne jsme našli chvíli na to, abychom pro Vás vyzpovídali Marka Tichého (zástupce firmy CRUSIS).

 

Marku, můžeš nám popsat společnost Crussis jednou větou?

Progresivní, dynamická společnost s moderním přístupem v oblasti vývoje a výroby elektrokol, která respektuje zachování základní charakteristiky klasického kola.

Jaký byl pro značku Crussis rok 2014?

Průlomový! (úsměv) V podstatě se jednalo o první oficiální sezónu značky CRUSSIS s elektrokoly vlastní koncepce.

Zvýraznil bys hlavní úspěchy společnosti v loňském roce?

Stav kdy jsme v půli sezóny vyprodali kompletní roční zásobu. Tento okamžik považuji osobně za hlavní bod loňské sezóny.

Do kterých zemí Crussis dodává svá elektrokola?

Stěžejní je pro nás samozřejmě Česká Republika, oficiální zastoupení máme například v Polsku, Maďarsku, či na Slovensku. Po výstavě Euro Bikes jsme úspěšně dodali elektrokola například na německý, či španělský trh.

Má severo-moravský region určitá specifika v prodeji elektrokol?

Tak určitě! (široký úsměv) Jedná se o region s velmi dobrými výsledky prodejů v rámci celorepublikového průměru.

Čím se vyznačují Vaše elektrokola?

Je to především progres, osobitý design a precizní zpracování. Snažíme se o transfer výbavy a výroby elektrokol vyšších tříd kvality do středového tržního prostoru.  

Jaké jsou novinky pro rok 2015?

Těch oblastí je více. Začněme třeba navýšením kapacit baterií. Kvalitní baterie je podstatnou součástí výbavy elektrokola. Proto používáme baterie pouze od renomovaných výrobců jako je například SAMSUNG.

Dále bych zdůraznil změnu u ovládacích panelů, díky níž nabízíme kompaktnější a menší systém ovládání. Tento panel nově dokáže mimo jiné prezentovat stav výkonu elektromotoru.

U horských elektrokol jsme nově přidali hydraulické kotoučové brzdy. Také jsme zvýšili počet převodů a zavedli označení velikosti rámu v rámci celé modelové řady 2015.

Na kterých akcích v rámci severomoravského kraje se můžeme se značkou CRUSSIS seznámit?

Společnost CRUSSIS se prezentuje na republikově nejznámějším veletrhu For Bikes 2015, která se koná v Praze. Nicméně v rámci severo-moravského regionu se s naší značkou elektrokol můžete setkat na výstavách a akcích jako je ta dnešní, pořádaná našimi zástupci. Těm věnuje CRUSSIS velkou pozornost a snaží se o jejich maximální podporu.

Marku děkujeme za tvůj čas, rozhovor a také uspořádání této akce. Věříme, že nás společně čeká úspěšná sezóna 2015. Společnosti CRUSSIS bychom rádi popřáli úspěšný vstup na trhy Západní Evropy a vyslovili přání, aby zůstala zachována vynikající kvalita a neotřelý design elektrokol i v dalších letech.

Topkolo.cz tým