Jsme na FACEBOOKU a budeme rádi i za Vaši podporu.

Topkolo_new_29Elektrokola Topkolo.cz oficálně spouští nový komunikační kanál pro své zákazníky a všechny fanoušky elektro-cyklistiky. Přidejte si nás o dozvíte se více... (02.06.2015)

Již od samého začátku své činnosti lpíme na dobré komunkaci nejen se zákazníky. Rádi hledáme nové možnosti, kde se můžeme setkat se zajimavými názory, nebo přispět svou zkušeností do bouřlivé debaty. 

Pro stále více našich zákazníků je nejpřístpunějším komunikačním prostředkem internet. My tento signál vnímáme a proto od června oficálně spouštíme fan stránku na adrese: https://www.facebook.com/topkolo

 

Rádi se dělíme o rady, tipy a další zajímavé postřehy z naší každodenní činnosti. Nově Vám budeme k dispozici také on-line.

Přidejte si nás do svých přátel a získejte mnoho výhod. Například se dozvíte jako první kdy a kde se oběví náš outdoor tým se svými špičkovými elektrokoly, aby jste si je mohli bezplatně odtestovat v rámci největšího testcentra elektrokol v ČR.  Dále se podíváte pod pokličku našeho vývojové centra a servisního oddělení. Můžete spolu s námi takřka v živém přenosu sledovat průběh přestavby elektrokola a to i speciálních zakázkových prací. Odhlaíme Vám spoustu tajných informací v obalstech elektropohonů. Ale především Vás budeme bavit.

Tak už na nic nečekejte a přidejte se k nám. 

Jsme Topkolo.cz tým!