Haibike modelová řada 2016 – Prodej zahájen

Topkolo_new_32The Next Big Thing – Velká událost je tady. Topkolo.cz, největší specializovaný prodejce elektrokol přináší aktuální informace o novinkách značky Haibike pro modelovou řadu 2016. Představíme novinky v technice i designu, které Haibike (Německý výrobce elektrokol) zapracoval pro modely svých elektrických kol na rok 2016. Pouze u nás si můžete tato špičková elektrokola zakoupit již dnes. Využijte tuto možnost a získejte Vaše osobité elektrokolo Haibike za jedinečné cenové podmínky. (20.07.2015)

 

 

 

HAIBIKE – „STAY HUNGRY“ 

Haibike je německý výrobce elektrických kol. Elektrokola Haibike jsou evropskou špičkou v oblasti vývoje a výroby. Tradiční Německá preciznost a kvalita výroby jsou zárukou jedinečné produkce v oblasti elektrických kol. Spolu s technologií přidává Haibike pro svou produkci také jedinečný a nezaměnitelný osobitý design elektrických kol.

Design modelové řady 2016 je velmi osobitý, lehce sebestředný, ovšem naprosto výjimečný. Více o designu a kompletní nabídku elektrokol Haibike pro rok 2016 se dozvíte na našem e-shopu a zde: 

Produktový katalog Haibike Xduro³ (elektropohony BOSCH) 

Produktový katalog Haibike Sduro (elektropohony YAMAHA) 

 

 

Topkolo_666-1_6
 

Technologické novinky elektrokol Haibike 2016

Technologie a inovace jsou to čím se Haibike, tak odlišuje od konkurentů. Slogan „STAY HUNGRY“ (STÁLE HLADOVÍ) přesně vystihuje filozofii značky. Modely elektrokol nesoucí označení SDURO a motorizací od Yamahy vykázaly letos neobvykle silný prodejní úspěch. Velký otazník visel nad pohonnou jednotkou od společnosti BOSCH. Dokáže Bosch přijmout výzvu a odpovědět na prodejní úspěch elektropohonu Yamaha? Více informací o rozdílech mezi XDURO2 a SDURO čtěte zde. Inovace u Sduro modelů s pohonem Yamaha je nový čtvrtý stupeň příšlapu – ECO+.

27,5+ nový rozměr kol – Haibike přináší žhavou novinku v oblasti rozměru pneu a velikosti kol. Pro pevné rámy bude od sezony 2016 možno pořídit širší pneumatiku. Díky širšímu obutí bude elektrokolo stabilnější a jízda v obtížném terénu mnohem přívětivější. Tato inovace přichází díky stále rostoucí oblibě modelu s označením FatBike. Modely označeny plus (+) tyto pneu mají již v základní výbavě.

Výrobce elektrokol Haibike nasadí v roce 2016 celkem 41 modelů ePreformance elektrokol. Z tohoto celkového počtu bude 12 modelů osazeno pohonnou jednotkou BOSCH pod označením XDURO3.

Prohlédněte si exkluzivně s Topkolo.cz žhavé novinky Haibike XDURO3 pro rok 2016

Topkolo_666-1_4Topkolo_666-1_2

Nový motor a nové Gravity Casting rozhraní – Pro rok 2016 přichází společnost Bosch se s cela novou generaci elektropohonu označenou názvem BOSCH Performance CX. Elektromotor CX je nově hlouběji integrován do rámu elektrokola. Také horizontální osa se u CX pootočila o 20 stupňů. Touto integrací a novým přizpůsobením rámu, pohon v řadě CX zvýšil efektivitu o celých 38%. Razantně tak smazal rozdíl konkurenčního systému elektropohonu. Nové Gravity Casting rozhraní řeší právě kritické oblasti elektrokol a to úchyt kyvné vidlice, tuhost celého rámu, pevnější držení motoru a především lepší umístění a uchycení baterie.

Topkolo_666-1_3

Lepší ochrana displeje – Haibike v rámci inovací 2016 zapracoval také na efektivním a bezpečnějším uchycení displeje. Při nehodách a pádech elektrokol docházelo k poškození displeje či ovládání pohonu. Nová řada XDURO3 přináší efektivnější uchycení hlouběji do řídítek, které budou u nových modelů více prohnuty směrem dolu ve své střední části.

Topkolo_666-1_5

Ještě více karbonu – Haibike je průkopníkem ve výrobě kompozitních rámů. Tuto zkušenost přenáší také do odvětví elektro-cyklistiky. Pro následující sezónu bude v nabídce Haibike e-performance hned 9 karbonových rámů. Tři rámy budou celoodpružené. Nejlehčím ze skupiny celoodpružených elektrokol bude novinka FullSEVEN Carbon Ultimate s konečnou váhou 17,2Kg.

 

PŘED-OBJEDNÁVKY Haibike modelová řada 2016

Od července přijímáme objednávky elektrokol Haibike 2016. V rámci této časově omezené nabídky vám Topkolo.cz, největší specializovaný prodejce elektrokol v Česku, nabízí spoustu benefitů a zvýhodnění při pořízení nového elektrokola značky Haibike – The next big thing!

Pro objednávky, nebo bližší informace o elektrokolech Haibike 2016 můžete využít kontaktní formulář zde, nebo tato kontaktní místa:

Mob.: +420 608 722 597; e-mail.: info@topkolo.cz

Topkolo.cz tým.