HAIBIKE 2017 – NOVINKY, TECHNOLOGIE, PŘEDPRODEJ

Topkolo_haibikeuvodnyPřelom července a srpna je již pravidelně obdobím, na které netrpělivě čekají všichni příznivci elektro-cyklistiky. Je to doba kdy světová jednička německý výrobce elektrokol HAIBIKE představuje výrobní program na další sezónu. Novinek pro rok 2017 je u HAIBIKE opravdu mnoho. TOPKOLO.cz, největší specializovaný prodejce elektrokol v Česku, Vám jako vždy přináší hlavní novinky, představení technologií a možnost včasné rezervace. (25.07.2016)

 

 

 

NOVINKY HAIBIKE 2017

Německý výrobce elektrokol HAIBIKE, jež je členem skupiny WINORA, si pro nadcházející sezónu 2017 připravil opravdu velkou porci novinek. V tomto článku se je dovolíme postupně představit.

Topkolo_haibike1

TOPKOLO tým se jako každý rok zúčastnili oficiální akce HAIBIKE představení modelů pro rok 2017. Z německého Friedrichshafen (sídlo HAIBIKE) jsme pro vás přivezli spoustu nových informací o modelech HAIBIKE 2017.

Označení produktů elektrokol HAIBIKE 2017

Hlavní rozdělení modelů podle typu pohonu pro nadcházející sezonu zůstává zachováno. Modely nesoucí motorizaci od firmy BOSCH budou nabízeny pod označením XDURO. Pro modely elektrokol osazeny YAMAHA zůstává označení SDURO.

Co se výrazně změnilo v označení elektrokol HAIBIKE, jsou názvy podle třídy výbavy. V minulosti do současnosti bylo zvykem, že se výbavové kategorie dělily do čtyř stupňů pod označením SL, RC, RX, PRO. Toto označení bude v nové sezóně pozměněno. K dispozici tak budou modely ve více výbavových třídách pro jemnější rozdělení, dle potřeby každého jezdce. Nově budou tyto skupiny označeny číslovkami např. 7.0; 9.0 apod. Pro lepší orientaci ve výbavových skupinách HAIBIKE 2017 neváhejte prosím kontaktovat náš obchodní tým.

Geometrie rámu a design zpracování

Geometrie rámu a zpracování designu HAIBIKE 2017 vychází z klasického pojetí společnosti. STAY HUNGRY, stále hladoví po ještě lepších jízdních vlastnostech. Stále hladoví po ještě lepších zážitcích. HAIBIKE opět dostál svému jménu jedničky na trhu s elektrokoly. Barevné specifikace jsou velmi podobné letošním modelům. Výhodou je u světlých barev lesklá povrchová úprava. Pro příští sezonu HAIBIKE nasazuje do prodeje mnohem více modelů s označením plus. Tyto modely se vyznačují širšími plášti a stylem jízdních vlastností, které se přibližují čím dál více rozšířenému stylu fatbike.

Elektropohon BOSCH 2017

Středový pohon pro elektrokola od německého výrobce BOSCH nese označení PERFORMANCE CX. Pohon byl upraven a pro letošní sezonu došlo také k navýšení výkonu krouticího momentu.  Díky této aktualizaci se pro novou sezonu výrobce BOSCH zaměřuje především na uživatelské rozhraní.

Zcela nový je displej BOSCH PURION (MTB). Tento je určený především pro elektrokola horská a sjezdová. Tento nový displej zachovává standardní funkce. Je umístěn na levé straně řídítek a ovládá elektrokolo napřímo. Tím odpadá potřeba dalšího ovladače elektrokola.

Topkolo_haibike2

Aktualizaci displeje BOSCH NYON 2017 prošla především mapová složka. Na základě přání zákazníků bylo také upraveno menu ovládání. Nově displej bude umět rozpoznat takové detaily, jako jsou úroveň asistence elektropohonu, profil tratě i typ povrchu na trati. O to vše se budete moci podělit se svým okolím díky promyšlenějšímu systému spolupráce se sociálními sítěmi.

Topkolo_haibike3

Duální baterie BOSCH spárování baterií u elektrokol nikdy nebylo snazší. Nově se na trh bude dodávat systém duální baterie, která dá uživateli možnost „neuvěřitelně“ dlouhého dojezdu. Zákazníci kteří si zvolí pohon od BOSCHE budou mít možnost vybrat si z nabízených kapacit 300Wh, 400Wh, 500Wh a v duálním provedení až 1000Wh. Baterie umí inteligentně řídit svou spotřebu a vzájemně spolu komunikují. Kompatibilní jsou jak rámové tak nosičové baterie.

Nabíjení bude ještě více smart. Nově si lze vybrat ze třech typů nabíječek. Kromě standardně dodávané nabíječky 4A/230V, si lze dokoupit mini nabíječku 2A/110 – 230V, nebo cestovní nabíječku 2A/12V.

Elektropohon YAMAHA 2017

Topkolo_haibike4

Japonský design, sportovní charakteristika a maximální výkon díky elektropohonu od YAMAHA. Už nyní víme, že změn je opravdu dosti. Již brzy doplníme podrobné informace o novinkách pro novou sezonu 2017.

Předprodej HAIBIKE 2017

Předobjednávky a včasný prodej včetně programu zvýhodnění bude spuštěn již tradičně v průběhu několika týdnů. Nyní Vám přinášíme možnost vyžádat si podrobné informace přímo od našich prodejců. Neváhejte nás kontaktovat.