Agogs CityLiner Class 2016

Elektrokolo vyšší třídy, pohodlí a výkonu.

37 989,99 Kč 31 396,69 Kč bez DPH
Vyprodáno

Agogs CityLiner Class 2016

Elektrokolo vyšší třídy, pohodlí a výkonu.

Model nízkonástupového elektrokola AGOGS CityLiner jsme pojmenovali "CLASS", což vyjadřuje nejvyšší kvalitu, výkon a design bez kompromisů, stále však za velmi atraktivní cenu ve srovnání s konkurenčími značkami elektrických kol v této třídě. 

CityLiner Class je  stvořen pro vzpřímenou jízdu po městě, ale díky uzamykatelné vidlici RST Neon s nastavitelným přepětím pružiny a nastavitelným odpružením sedlovky je dobře použitelné i na výlety po horších cestách. 

Nová konstrukce robustnho hliníkového rámu se zesílenými nosnými částmi a inovovaný elektromotor se špičkovým výkonem 500W umožnil zvýšit reálnou nosnost elektrokola až na 125 kg při zachování průměrného reálného dojezdu s nejvyšší asistencí 65 km (maximální dojezd s nižší volbou asistence v mírně zvlněném terénu terénu je okolo 100 km).  

Baterie modelu Class je tvořena lithium-ion články SONY Konion® Hi-Power s kapacitou 400Wh, které se vyznačují vysokým výkonem v zátěži a obdivuhodnou životností, která činí přibližně 25 tisíc ujetých kilometrů. Baterie nemá klíček a automaticky se uvede do spánkového módu, pokud se elektrokolo nepoužívá (A tím podstatně šetří svou kapacitu).    

Elektrokolo Agogs CityLiner Class jsme vybavili designovým osvětlením značky Spanninga - přední navíc s funkcí automatického svícení dle úrovně okolního osvětlení. Blatníky z odolného plastu jsou pak vybaveny reflexním prvkem pro jestě vyšší bezpečnost na silnici po setmění.  

Barevné provedení rámu je laděné do sněhově bílé s červenými a okrovými prvky. Výbava modelu CityLiner Class je skutečně nadstadardní a zahrnuje kožená držadla, pohodlné široké a anatomicky tvarované sedlo s úchopovým madlem, nebo značkové pláště s ochranou proti defektu a s reflexním pruhem. 

Kód Kód: 60
Jméno značky: Agogs
Kategorie: Městská elektrokola
Záruka: 2 roky
Výrobce: Agogs
Motor: zadní
Baterie: 11Ah
Model: univerzální
Modelová řada: 2016
Pláště: Kenda 1088, 26"x 1,75" K-Shield s reflexním páskem
Přehazovačka: Shimano ALIVIO, 8 rychlostí, pastorky 13T- 34T
Brzdy: V-Brake Tektro typ 857 ALS
Přední vidlice: Odpružená RST NEON ML, zdvih 60 mm, regulace tuhosti, uzamyktelná
Blatníky: Městské dlouhé, ABS plast s reflexním pruhem
Speciální výbava: Modře podsvícený alu LCD display, hliníkový kryt převodníku a přehazovačky, nosič s pružinou, kožená madla
Hmotnost: 21,3 kg + 3,2 kg baterie
Dojezd: 60 - 110 km dle nastavení
Baterie: SONY Li-Ion 400Wh (11Ah/36V) uzamykatelná, vyjímatelná, za sedlovou tyčí. Možnost XL baterie 530Wh (14,5Ah/36V) +2000,-Kč
Délka nabíjení: 4 hodiny (nabíječka 230V / 3A)
Elektromotor: Bafang H type, 36V/250W (500W max.), v zadním náboji
Osvětlení: Přední LED Spanninga s automatickým vypánáním, zadní LED s otřesovým čidlem
Ovládání: AGOGS display, 3-9 úrovní asistence, uzamykatelný PIN kódem. Tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, akceleraci a Push-Up
Snímač: Bafang speed sensor, integrovaný, 32IPR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: