Prohlížíte si: TopKolo.cz / Brašny / ORTLIEB Ultimate 6M Classic - vodotěsná řidítková brašna

ORTLIEB Ultimate 6M Classic - vodotěsná řidítková brašna

ORTLIEB Ultimate 6M Classic - vodotěsná řidítková brašna
ORTLIEB Ultimate 6M Classic - vodotěsná řidítková brašna

Vodotěsná brašna ORTLIEB na řídítka o objemu 7 litrů.

  • Dostupnost: dostupné do 3 dnů
  • Výrobce: Ostatní
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Ultimate je špičková voděodolná řidítková brašna, která řeší neduhy spousty konkurentů. Především je pevně spojena s řidítky, takže nedochází k nechtěnému třesení, či protáčení brašny směrem dolů. Navíc je její upínací mechanismus doplněn zámkem navíc s uzamykáním brašny. Můžete ji použít i v kombinaci s Klick Fix systémem, takže je možné ji upevnit např. na skládacích kolech Tern. Brašnu je možné doplnit o mapník, nepromokavý obal na GPS nebo vnitřním polstrováním pro foto a video výbavu.

Výrazným vylepšením oproti minulým modelům je zavírání pomocí magnetů, které dramaticky vylepšují již tak skvělou funkci brašny. 

K dispozici ve více barvách.

  • popruh přes rameno
  • velká reflexní plocha
  • maximální zatížení 3 kg
  • kompatibilní s obalem na mapy a obalem pro telefon od firmy Ortlieb

 

Výrobce: ORTLIEB

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

 

Technické parametry

Objem: 7 l
Hmotnost: 710 g
Rozměry: 21 x 23,5 x 14 cm

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru