Prohlížíte si: TopKolo.cz / Horská a trekingová kola / Lectron Voyager MRX 2017

Lectron Voyager MRX 2017

Lectron Voyager MRX 2017
Lectron Voyager MRX 2017

Pánské crossové elektrokolo 28" se středovým pohonem. Prodloužený dojezd a baterie integrovaná v rámu. Hydraulické brzdy, 9 rychlostí, uzamykatelná vidlice.

  • Dostupnost: dostupné do 14 dnů
  • Výrobce: Lectron
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Crossové elektrokolo se středovým pohonem, které poskytuje nadstandardní dojezd a  je ideální pro všechny druhy cyklistických výletů. Zcela nový model crossového elektrokola, které přímo vybízí k aktivitě a je ideální pro všechny druhy cyklistických výletů.  Středový pohon s kombinací torzní a frekvenční charakteristiky (Hybrid sensor) poskytuje nenahraditelný komfort při cykloturistice, kdy jezdec není nucen trvale zabírat silou a přetěžovat klouby a svaly, jak tomu bývá u strikně torzní senzoriky, ale může režim volit s ohledem na své potřeby. 

 

 

Model Voyager RS  má nadstandardní výbavu a prodloužený dojezd. Na rámu je osazena nová útlá baterie s kapacitou 14,5Ah, která dokáže pohánět motor až na vzdálenost přes 130  kilometrů.  Přehledný digitální ovládací panel poskytuje plnou kontrolu nad elektrickou asistencí.  Voyager RS je vybaven hydraulickými brzdami Tektro Auriga, 9 převody Shimano  Deore a uzamykatelnou nastavitelnou přední vidlici Suntour Nex.

Lectron Voyager je moderní trekingové (crossové) elektrokolo s kompaktní Li-ion baterií  a všestrannými plášti velikosti 28".  Má vynikající ovladatelnost a díky  velkému rozsahu  nastavení  sedla i  řídítek skvěle padne každému uživateli.

Technické parametry

Motor: Středový elektromotor 250W/ max. 500W Lectron X-drive
Baterie: 37V / 14,5 Ah (536Wh) Samsung Li-ion
Dojezd: až 130km (dojezd je závislý na podmínkách, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km)
Rám: 19" Alu slitina 6061
Přehazovačka: 9 převodů SHIMANO Alivio
Brzdy: hydraulické Tektro Auriga HD-M290
Přední vidlice: Alu Suntour NEX, uzamykatelná
Ovládání: LCD panel (7 stupňů asistence + walk režim)
Ráfky: 28", plášť 38C, dvojstěnné ráfky s profilem, hliníková slitina, sidewall.
Hmotnost: 19,5kg + 2,6kg baterie
Nosnost: 120 Kg

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru