Prohlížíte si: TopKolo.cz / Horská a trekingová kola / Lectron Altezza MRX 2017

Lectron Altezza MRX 2017

Lectron Altezza MRX 2017
Lectron Altezza MRX 2017

Dámské elektrokolo crossového typu 28" se středovým pohonem. Integrovaná baterie, komfortní výbava a prodloužený dojezd. Snížená geometrie pro plnou kontrolu a snadný nástup.

  • Dostupnost: dostupné do 14 dnů
  • Výrobce: Lectron
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Zcela nový model crossového elektrokola, které přímo vybízí k aktivitě a je ideální pro všechny druhy cyklistických výletů. Nová snížená geometrie rámu poskytuje naprostou jistotu pohodlného nastupování zejména ženám a nižším postavám. Díky moderní stavbě však nepůsobí usedlým dojmem a má skvělou tuhost. Středový pohon s kombinací torzní a frekvenční charakteristiky (Hybrid sensor) poskytuje nenahraditelný komfort při cykloturistice, kdy jezdec není nucen trvale zabírat silou a přetěžovat klouby a svaly, jak tomu bývá u strikně torzní senzoriky, ale může režim volit s ohledem na své potřeby.

 

 

 

Model Altezza MRX 2017 má nadstandardní výbavu a prodloužený dojezd. Na rámu je osazena nová zapuštěná baterie s kapacitou 14,5 Ah, která dokáže pohánět motor až na vzdálenost 130  kilometrů.   Bezúdržbový středový pohon poskytuje plynulý tah, volitelný v pěti stupních asistence. Přehledný digitální ovládací panel poskytuje pnou kontrolu nad elektrickou asistencí. Altezza MRX je vybavena hydraulickými brzdami tektro Auriga, 9 převodů Shimano Alivio a  uzamykatelnou nastavitelnou přední vidlici Suntour Nex.

Lectron Altezza je moderní trekingové (crossové) elektrokolo s kompaktní Li-ion baterií  a všestrannými plášti velikosti 28".  Má vynikající ovladatelnost a díky  velkému rozsahu  nastavení  sedla i  řídítek skvěle padne každému uživateli.

Technické parametry

Motor: Středový elektromotor 250W/ max. 500W Lectron X-drive
Baterie: 37V / 14,5 Ah (536Wh) Samsung
Dojezd: až 120km (dojezd je závislý na podmínkách, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km)
Rám: 17" Alu slitina 6061
Přehazovačka: 1x9 převodů SHIMANO Alivio, řazení SHIMANO SL-M310
Brzdy: hydraulické Tektro Auriga HD-M290
Přední vidlice: Suntour NEX, uzamykatelná
Ovládání: LCD panel (5 stupňů asistence + walk režim)
Ráfky: 28", plášť 38C, dvojstěnné ráfky s profilem, hliníková slitina, sidewall.
Hmotnost: 19,7kg + 2,4kg baterie
Nosnost: 120 Kg

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru