Prohlížíte si: TopKolo.cz / Horská a trekingová kola / Leader fox E-FERRARA dámské 2016-3 BÍLÁ/ČERNÁ

Leader fox E-FERRARA dámské 2016-3 BÍLÁ/ČERNÁ

Leader fox E-FERRARA dámské 2016-3 BÍLÁ/ČERNÁ 14%
Leader fox E-FERRARA dámské 2016-3 BÍLÁ/ČERNÁ

Dámské trekingové elektrokolo. Nová řada je vybavena novými tiššími motory. Byl použit nový přehlednější display a nový diodový snímač šlapání, který zvýší komfort jízdy. Jízda bude díky lepšímu snímači plynulejší a šetří baterii.

  • Dostupnost: dostupné do 3 dnů
  • Výrobce: Leader fox
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Nová řada je vybavena novými tiššími motory. Byl použit nový přehlednější display a nový diodový snímač šlapání, který zvýší komfort jízdy. Jízda bude díky lepšímu snímači plynulejší a šetří baterii.
Dojezd na plně nabitou baterii počítáme pro jízdu ve středně těžkém terénu a pro hmotnost jezdce 80Kg. Vyšší hmotnost nižší dojezd.
Máme ověřeno, že dojezd na stupeň č.4 ve středně těžkém terénu je až 80km. Testovali jsme dojezd na trase České Budějovice-Český Krumlov.
Pro maximální délku dojezdu na jedno nabití je důležité sledovat maximální výkon motoru na displeji. Proto je důležité včas přehazovat jízdní převody, jako na jízdním kole bez motoru. Výrazně to zvýší dojezd elektrokola.
Pokud se vám stane, že se vám na cestě vybije baterie a musíte ještě dojet do cíle. Zastavte, vypněte baterii, počkejte 1 minutu. Motor se uvolní a můžete pokračovat bez pomoci motoru s minimálním odporem.
Li-ion baterie je vybavena paměťovým BMS systémem, který sleduje historii baterie.
Lithium Ion (Li-Ion) baterie mají zvýšenou kapacitu a jsou velmi lehké, proto je jejich cena oproti Li-Pol bateriím obyčejně vyšší, nicméně díky delší životnosti je výhodnější. Baterie uživané v elektrických dopravních prostředcích je konstruovány až na 800-1000 nabíjecích cyklů. Složení baterie: Kladná elektroda - směs kysličníků lithia s dalším kovem, Záporná elektroda - uhlík se směsí dalších chemikálií, Elektrolyt - směs esterů. Používají se jako sety cylindrických článků typ 18650. Více o Li-Ion bateriích na Wikipedii.
Elektrokola Leader fox se vyvíjí a montují výhradně v České republice.

PRŮMĚRNÝ DOJEZD: 60 KM
MAXIMÁLNÍ DOJEZD: 85 KM

Technické parametry

Motor: 8-FUN,36V/250W
Baterie: SANYO 36V/10,4 Ah -Li-ion,375Wh,BMS
Displej: LCD
Vidlice: ZOOM ARIA,ZDVIH 45mm
Rám: DURAL 6061
Řazení: SHIMANO TOURNEY,7 SPEED
Brzdy: TEKTRO V-BRAKE
Pneu: SCHWALBE,ENERGIZER,700X38C (norma ECE-R75)
Nosnost: 120 Kg

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru