Prohlížíte si: TopKolo.cz / Horská a trekingová kola / HAIBIKE XDURO HardSeven Carbon Ultimate 2016

HAIBIKE XDURO HardSeven Carbon Ultimate 2016

HAIBIKE XDURO HardSeven Carbon Ultimate 2016 10%
HAIBIKE XDURO HardSeven Carbon Ultimate 2016

Horské elektrokolo Haibike XDURO HardSeven Carbon Ultimate 2016 – MTB, Hardtail horské elektrokolo. Pohonná jednotka Bosch Preformance CX, novinka roku 2016, dodá elektrokolu jedinečné sportovní vlastnosti. S hmotností pod 21 kg bude Haibike XDURO HardSeven Carbon Ultimate ideálním sportovním nástrojem pro dlouhé vyjížďky na elektrokole po horách a cyklostezkách bez ohledů na stoupavý profil tratě, či protivítr.

  • Dostupnost: dostupné do 3 dnů
  • Výrobce: Haibike
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Horské celokarbonové elektrokolo HardSeven Carbon Ultimate 2016

Nejočekávanější novinka Haibike roku 2016 vstupuje do prodeje. Označení modelu HardSeven Carbon Ultimate 2016 nese specifikace velmi odolného a lehkého karbonového horského elektrokola s pevným rámem. Horské kompozitní elektrokolo Haibike HardSeven Carbon Ultimate 2016 se vyznačuje velmi vysokou přidanou hodnotou v oblasti doplňků, kterými je toto MTB karbonové elektrokolo vybaveno již ve standardu. Spolu s výkonnou pohonnou jednotkou od společnosti Bosch, přináší elektrokoloHardSeven Carbon Ultimate 2016 spoustu zábavy.

 

Bosch PERFORMANCE CX

Nový motor a nové Gravity Casting rozhraní – Pro rok 2016 přichází společnost Bosch se s cela novou generaci elektropohonu označenou názvem BOSCH Performance CX. Elektromotor CX je nově hlouběji integrován do rámu elektrokola. Také horizontální osa se u CX pootočila o 20 stupňů. Touto integrací a novým přizpůsobením rámu, pohon v řadě CX zvýšil efektivitu o celých 38%. Razantně tak smazal rozdíl konkurenčního systému elektropohonu. Nové Gravity Casting rozhraní řeší právě kritické oblasti elektrokol a to úchyt kyvné vidlice, tuhost celého rámu, pevnější držení motoru a především lepší umístění a uchycení baterie.

 

Ještě více karbonu 

Haibike je průkopníkem ve výrobě kompozitních rámů. Tuto zkušenost přenáší také do odvětví elektro-cyklistiky. Pro následující sezónu bude v nabídce Haibike e-performance hned 9 karbonových rámů. Tři rámy budou celoodpružené. Nejlehčím ze skupiny celoodpružených elektrokol bude novinka FullSEVEN Carbon Ultimate s konečnou váhou 17,2Kg.

Technické parametry

Motor: Bosch Performance CX středový motor 36V, 250W
Baterie: Lithium-Ion 36V 500Wh (14 Ah)
Displej: Bosch NYON 8GB display
Vidlice: Rock Shox RS1, Xloc sprint, kombinace vzduchu a oleje
Rám: UD carbon, 27,5 ", Bosch gravity Interface
Řazení: Sram XX1 Trigger
Brzdy: Sram Guide RSC hydraulické
Pneu: Schwalbe Racing Ralph Evolution, falt, 27,5x2,25, SV-Ventil
Nosnost: 120 kg
Zadní řazení: Sram XX1 Carbon, 11 převodů
Velikosti rámu: 40, 45, 50
Hmotnost: 16,9 kg

Prohlédněte si video

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru