Prohlížíte si: TopKolo.cz / Horská a trekingová kola / HAIBIKE XDURO FullSeven Carbon PRO 2016

HAIBIKE XDURO FullSeven Carbon PRO 2016

HAIBIKE XDURO FullSeven Carbon PRO 2016 10%
HAIBIKE XDURO FullSeven Carbon PRO 2016

Horské celoodpružené karbonové elektrokolo Haibike XDURO FullSeven Carbon PRO 2016 – MTB, FS (full suspension) horské elektrokolo s kompozitním karbonovým rámem. Pohonná jednotka Bosch Preformance CX, novinka roku 2016, dodá elektrokolu jedinečné sportovní vlastnosti. S hmotností pod 21 kg bude Haibike Xduro FullSeven Carbon PRO 2016 2016 ideálním sportovním nástrojem pro dlouhé vyjížďky na elektrokole po horách a cyklostezkách bez ohledů na stoupavý profil tratě, či protivítr.

  • Dostupnost: dostupné do 3 dnů
  • Výrobce: Haibike
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Horské celoodpružené elektrokolo FullSeven Carbon PRO 2016

Nejočekávanější novinka Haibike roku 2016 vstupuje do prodeje. Označení modelu FullSeven Carbon PRO nese specifikace velmi odolného horského elektrokola s plně odpruženým karbonovým rámem. Horské elektrokolo Haibike FullSeven Carbon PRO  se vyznačuje velmi vysokou přidanou hodnotou v oblasti doplňků, kterými je toto MTB FS elektrokolo vybaveno již ve standardu. Spolu s výkonnou pohonnou jednotkou od společnosti Bosch, přináší elektrokolo FullSeven Carbon PRO  spoustu zábavy.

 

Bosch PERFORMANCE CX

Nový motor a nové Gravity Casting rozhraní – Pro rok 2016 přichází společnost Bosch se s cela novou generaci elektropohonu označenou názvem BOSCH Performance CX. Elektromotor CX je nově hlouběji integrován do rámu elektrokola. Také horizontální osa se u CX pootočila o 20 stupňů. Touto integrací a novým přizpůsobením rámu, pohon v řadě CX zvýšil efektivitu o celých 38%. Razantně tak smazal rozdíl konkurenčního systému elektropohonu. Nové Gravity Casting rozhraní řeší právě kritické oblasti elektrokol a to úchyt kyvné vidlice, tuhost celého rámu, pevnější držení motoru a především lepší umístění a uchycení baterie.

 

Ještě více karbonu 

Haibike je průkopníkem ve výrobě kompozitních rámů. Tuto zkušenost přenáší také do odvětví elektro-cyklistiky. Pro následující sezónu bude v nabídce Haibike e-performance hned 9 karbonových rámů. Tři rámy budou celoodpružené. Nejlehčím ze skupiny celoodpružených elektrokol bude novinka FullSEVEN Carbon Ultimate s konečnou váhou 17,2Kg.

Technické parametry

Motor: Bosch Performance CX středový motor 36V, 250W
Baterie: Lithium-Ion 36V 500Wh (14 Ah)
Displej: Bosch INTUVIA display
Vidlice: Suntour Axon RL-R 100mm, zámek
Zadní tlumič: Fox Float DPS Factory, SV, EVOL, Kashima, 190 mm 8-22,2/22,2 mm
Rám: UD carbon, 27,5 ", Bosch gravity Interface
Řazení: Sram XX1 Trigger
Brzdy: Sram Guide ultimate hydraulické
Pneu: Schwalbe Rocket Ron EVO, faltbar, 27,5x2,25, SV-Ventil
Nosnost: 120 kg
Zadní řazení: Sram XX1 Carbon, 11 převodů
Velikosti rámu: 40, 45, 50
Hmotnost: 18,3 kg

Prohlédněte si video

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru