Prohlížíte si: TopKolo.cz / Horská a trekingová kola / HAIBIKE XDURO FatSix RC 2016

HAIBIKE XDURO FatSix RC 2016

HAIBIKE XDURO FatSix RC 2016 10%
HAIBIKE XDURO FatSix RC 2016

Horské elektrokolo Haibike XDURO FatSix RC 2016 – MTB, fatbike horské elektrokolo. Pohonná jednotka Bosch Preformance CX, novinka roku 2016, dodá elektrokolu jedinečné sportovní vlastnosti. S hmotností pod 21 kg bude Haibike Xduro FatSix RC ideálním sportovním nástrojem pro dlouhé vyjížďky na elektrokole po horách a cyklostezkách bez ohledů na stoupavý profil tratě, či protivítr.

  • Dostupnost: dostupné do 3 dnů
  • Výrobce: Haibike
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Horské elektrokolo FatSix RC 2016

Nejočekávanější novinka Haibike roku 2016 vstupuje do prodeje. Označení modelu FatSix RC nese specifikace velmi odolného horského elektrokola s pevným rámem (elektrokolo fatbike). Horské elektrokolo Haibike FatSix RC se vyznačuje velmi vysokou přidanou hodnotou v oblasti doplňků, kterými je toto MTB elektrokolo vybaveno již ve standardu. Spolu s výkonnou pohonnou jednotkou od společnosti Bosch, přináší elektrokolo FatSix RC spoustu zábavy.

 

Bosch PERFORMANCE CX

Nový motor a nové Gravity Casting rozhraní – Pro rok 2016 přichází společnost Bosch se s cela novou generaci elektropohonu označenou názvem BOSCH Performance CX. Elektromotor CX je nově hlouběji integrován do rámu elektrokola. Také horizontální osa se u CX pootočila o 20 stupňů. Touto integrací a novým přizpůsobením rámu, pohon v řadě CX zvýšil efektivitu o celých 38%. Razantně tak smazal rozdíl konkurenčního systému elektropohonu. Nové Gravity Casting rozhraní řeší právě kritické oblasti elektrokol a to úchyt kyvné vidlice, tuhost celého rámu, pevnější držení motoru a především lepší umístění a uchycení baterie.

Technické parametry

Motor: Bosch Performance CX středový motor 36V, 250W
Baterie: Lithium-Ion 36V 500Wh (14 Ah)
Displej: Bosch INTUVIA display
Vidlice: RST Renegade Air RLR, tapered, 100mm, remote
Rám: Aluminium 6061, 27,5 ", ALL MNT, hydroforced trubky, gravity casting Interface
Řazení: Shimano Deore SLM 610, Rapidfire
Pneu: Schwalbe Jumbo Jim, SnakeSkin, TL-Easy, 26x4,0, SV-Ventil
Nosnost: 120 kg
Zadní řazení: Shimano SLX M675 Shadow Plus, 10 převodů
Velikosti rámu: 40, 45, 50
Hmotnost: 22,3 kg

Prohlédněte si video

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru