Prohlížíte si: TopKolo.cz / Horská a trekingová kola / HAIBIKE XDURO Cross RX Lady 2016

HAIBIKE XDURO Cross RX Lady 2016

HAIBIKE XDURO Cross RX Lady 2016 10%
HAIBIKE XDURO Cross RX Lady 2016

Trekové dámské elektrokolo Haibike XDURO Cross RX Lady 2016 – crosové elektrokolo. Pohonná jednotka Bosch Preformance CX, novinka roku 2016, dodá elektrokolu jedinečné sportovní vlastnosti. S hmotností pod 21 kg bude Haibike Xduro CROSS RX ideálním sportovním nástrojem pro dlouhé vyjížďky na elektrokole po cyklostezkách bez ohledů na stoupavý profil tratě, či protivítr.

  • Dostupnost: dostupné do 3 dnů
  • Výrobce: Haibike
  • Typ: Novinka

Popis produktu

Trekové elektrokolo Cross RX Lady 2016

Nejočekávanější novinka Haibike roku 2016 vstupuje do prodeje. Označení modelu Cross RX Lady nese specifikace vysoce agilního cross elektrokola s pevným rámem. Trekové elektrokolo Haibike Cross RX Lady se vyznačuje velmi vysokou přidanou hodnotou v oblasti doplňků, kterými je toto krosové elektrokolo vybaveno již ve standardu. Spolu s výkonnou pohonnou jednotkou od společnosti Bosch, přináší elektrokolo Cross RX Lady spoustu zábavy.

 

Bosch PERFORMANCE CX

Nový motor a nové Gravity Casting rozhraní – Pro rok 2016 přichází společnost Bosch se s cela novou generaci elektropohonu označenou názvem BOSCH Performance CX. Elektromotor CX je nově hlouběji integrován do rámu elektrokola. Také horizontální osa se u CX pootočila o 20 stupňů. Touto integrací a novým přizpůsobením rámu, pohon v řadě CX zvýšil efektivitu o celých 38%. Razantně tak smazal rozdíl konkurenčního systému elektropohonu. Nové Gravity Casting rozhraní řeší právě kritické oblasti elektrokol a to úchyt kyvné vidlice, tuhost celého rámu, pevnější držení motoru a především lepší umístění a uchycení baterie.

Technické parametry

Motor: Bosch Performance CX středový motor 36V, 250W
Baterie: Lithium-Ion 36V 500Wh (14 Ah)
Displej: Bosch INTUVIA display
Vidlice: Rock Shox Paragon TK, PopLoc,65mm, vzduchová
Rám: Aluminium 6061, 28", hydroforced trubky, gravity casting Interface
Řazení: Sram Dual Drive Trigger
Brzdy: Tektro Gemini, hydraulické
Pneu: Schwalbe Smart Sam Performance, 42-622, SV-Ventil
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 21,8 kg
Velikosti rámu: 44, 48, 52

Prohlédněte si video

Dotaz na dostupnost

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru