Prohlížíte si: TopKolo.cz / Městská elektrická kola / Agogs CityLiner Class

Agogs CityLiner Class

Agogs CityLiner Class
Agogs CityLiner Class

Cestovní elektrokolo nejvyšší třídy kvality, pohodlí a výkonu. S čitelným podsvíceným displayem a velkými možnostmi nastavení komfortu při jízdě.

 • Dostupnost: Skladem
 • Výrobce: Agogs
 • Typ: Akce

Popis produktu

 • Nový model nízko-nástupového elektrokola AGOGS CityLiner "Class", což vyjadřuje nejvyšší kvalitu, výkon a design bez kompromisů, stále však za velmi atraktivní cenu ve srovnání s konkurenčími značkami elektrických kol v této třídě. 
 • CityLiner Class je  stvořen pro vzpřímenou jízdu po městě, ale díkyuzamykatelné vidlici RST Neon s nastavitelným přepětím pružiny a plynule nastavitelným odpružením sedlovky je dobře použitelné i na výlety po horších cestách jako trekingové elektorkolo
   
 • Nová konstrukce robustního hliníkového rámu se zesílenými nosnými částmi a inovovaný elektromotor se špičkovým výkonem 500W umožnil zvýšit reálnou nosnost elektrokola až na 125 kg při zachování průměrného reálného dojezdu s nejvyšší asistencí 65 km (maximální dojezd s nižší volbou asistence v mírně zvlněném terénu je okolo 100 km).
   
 • Baterie modelu Class je tvořena Lithium-ion články SONY Konion® Hi-Power s kapacitou 400Wh (11Ah), které se vyznačují vysokým výkonem v zátěži a obdivuhodnou životností, která činí přibližně 25 tisíc ujetých kilometrů.
   
 • Baterie nemá klíček a automaticky se uvede do spánkového módu, pokud se elektrokolo nepoužívá (a tím podstatně šetří svou kapacitu).  Výrobce garantuje, že za 1 rok používání kapacita baterie nepoklesne, bez omezení počtu ujketých kilometrů, jinak jí vymění za zcela novou. 
   
 • Lze zvolit také XL baterii o kapacitě 530Wh (13,5Ah), která nabídne o +30% vyšší dojezd se shodnou garancí.  
   
 • Elektrokolo CityLiner Class je vybaveno kompletním designovým LED osvětlením od značky Spanninga - přední světlo navíc s funkcíautomatického svícení dle úrovně okolního osvětlení.
   
 • Blatníky z odolného ABS plastu jsou  vybaveny reflexním prvkem, pláště mají také reflexní pruh a odrazky najdete ve výpletu i na pedálech. Vše pro jestě vyšší pasivní bezpečnost jezdce po setmění.  
   
 • Barevné provedení rámu je laděné do lasklé sněhově bílé, nebo v lesklé černé noir.
   
 • Výbava modelu CityLiner Class je skutečně nadstandardní a zahrnuje kožená držadla, pohodlné široké a anatomicky tvarované sedlo s úchopovým madlem, nebo značkové pláště s ochranou proti defektu a s reflexním pruhem. 

 
 

Značka Bafang je již 10 let největším výrobcem komponentů a kompletních systémů pro elektrokola a elektromobilitu a prodává své výrobky na mezinárodní úrovni.  Produkce firmy je více než jeden milion motorů pro elektrokola ročně a v neposlední řadě i zobrazovací displeje, senzory a baterie pro elektrokola. 
 
Bafang zaměstnává více než 380 zaměstnanců, z toho 40 ve výzkumu a vývoji) po celém světě ve třech lokalitách. Hlavní sídlo a vývojové centrum je v lokalitě Suzhou v blízkosti Šanghaje s vynikající infrastrukturou. Od roku 2012 má Bafang obchodní a servisní zastoupení pro Evropu v Nizozemsku.  

Nábojový motor Bafang RM G01 

Tento zadní hnací motor má jmenovitý výkon 250W s redukčním poměrem 1: 4.42 a maximální točivý moment 32 Nm, a poskytuje ideální poměr váhy a výkonu. Jedná se o silný a efektivní motor, který výrazně zvyšuje jízdní komfort.

Je vhodný pro turistická, skládací a cestovní kola.  Motor se vyrábí ve stříbrném a černém provedení. 

Bafang H type   Motor Bafang

Technické parametry

Pláště: Kenda 1088, 26"x 1,75" K-Shield s reflexním páskem
Přehazovačka: Shimano ALIVIO, 8 rychlostí, pastorky 13T- 34T
Brzdy: V-Brake Tektro typ 857 ALS
Přední vidlice: Odpružená RST NEON ML, zdvih 60 mm, regulace tuhosti, uzamyktelná
Blatníky: Městské dlouhé, ABS plast s reflexním pruhem
Speciální výbava: Modře podsvícený alu LCD display, hliníkový kryt převodníku a přehazovačky, nosič s pružinou, kožená madla
Hmotnost: 21,3 kg + 3,2 kg baterie
Dojezd: 60 - 110 km dle nastavení
Baterie: SONY Li-Ion 400Wh (11Ah/36V) uzamykatelná, vyjímatelná, za sedlovou tyčí. Možnost XL baterie 530Wh (14,5Ah/36V) +2000,-Kč
Délka nabíjení: 4 hodiny (nabíječka 230V / 3A)
Elektromotor: Bafang H type, 36V/250W (500W max.), v zadním náboji
Ovládání: AGOGS display, 3-9 úrovní asistence, uzamykatelný PIN kódem. Tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, akceleraci a Push-Up
Osvětlení: Přední LED Spanninga s automatickým vypánáním, zadní LED s otřesovým čidlem
Snímač: Bafang speed sensor, integrovaný, 32IPR

Objednávka zkušební jízdy

:
:
:
: test proti robotům
:

Nahoru